Ochrona włosów i skóry głowy

SAVE MY HAIR 365


Save My Hair 365 to innowacyjny lotion, który zapewnia ochronę oraz regenerację włosów i skóry przed słońcem, wiatrem, wodą morską lub chlorowaną, ale także mechanicznymi uszkodzeniami – jak kask rowerowy czy kapelusz. Powinien to być „must have” każdej aktywnej kobiety.

Pierwszy produkt zapewniający ochronę włosów i skóry całego ciała przed opalaniem oraz po kąpieli słonecznej. Ochrona włosów przed uszkodzeniami przez 365 dni!

Egzotyczny zapach melona z zielonymi nutami wzbogacony aromatem dojrzałych letnich owoców, któremu nie można się oprzeć.

• Działanie: Ochrona i odbudowa
• Tekstura: Ultralekki lotion, który nie obciąża ani nie pozbawia włosów objętości
• Zastosowanie: Zapewnia ochronę przed oraz w trakcie działania czynników zewnętrznych, a także regenerację po narażeniu na ich działanie

Składniki aktywne:

• Hybrydowa formuła zawiera bardzo skuteczne połączenie aktywnych składników, m.in.: witaminy E, kwasu linolowego pochodzącego z nasion melona Kalahari, pantenolu, glukonolaktonu oraz filtrów przeciwsłonecznych (SPF4), które chronią włosy i skórę.

Sposób użycia:1. Nałożyć na suche albo wilgotne włosy.
2. Rozpylić na włosy, trzymając produkt w odległości około 20 cm. Nie spłukiwać. Liczba rozpyleń zależy od długości włosów – długie włosy: 6-8, włosy średniej długości: 4-6, krótkie włosy: 2-4.
3. Rozczesać i wysuszyć włosy.